Paslaugos

Šventosios baidarės / Paslaugos

Poilsis stovyklavietėje prie Šventosios upės su palapinėmis arba kemperyje*

Atvykus į Sodybą galima poilsiauti savarankiškai stovyklavietėje prie Šventosios upės (Sodybos šeimininkų žemė), miegant palapinėse arba savo kemperyje. Stovyklavietė yra ant upės kranto, aplinkui miškas ir pievos, yra gausu malkų. Tyla, ramybė, gražus kraštovaizdis, nepažeista gamta. Laužavietė. Galime išnuomoti palapines, kitą inventorių.

Stovyklavimo kaina: 3 Eur vienam suaugusiam asmeniui (vaikams iki 10 m. nemokamai), plius 5 Eur už automobilį. Malkos nemokamai. Palapinės nuomos kaina – 5 Eur. Šašlykinė 5 Eur, iešmas 1 Eur.

*Prieš poilsiaujant rekomenduojame perskaityti ir susipažinti su Poilsiautojų elgesio sodyboje ar žygyje tvarkos aprašu.


Poilsis stovyklavietėje su nakvyne palapinėse arba savame kemperyje Sodybos teritorijoje*

Atvykus į Sodybą galima poilsiauti stovyklavietėje Sodybos teritorijoje, miegant palapinėse arba savo kemperyje. Teritorija nakties metu apšviesta, yra laužavietė. Galima naudotis Sodyboje esančiu WC (kriauklė, dušas, tualetas). Galime išnuomoti palapines, kitą inventorių.

Stovyklavimo kaina: 5 Eur vienam asmeniui (vaikams iki 10 m. nemokamai), plius 5 Eur už automobilį. Palapinės nuomos kaina – 5 Eur, Šašlykinė 5 Eur, iešmas 1 Eur. Malkos nemokamai.

*Prieš poilsiaujant rekomenduojame perskaityti ir susipažinti su Poilsiautojų elgesio sodyboje ar žygyje tvarkos aprašu.


Poilsis Sodybos namelyje arba kemperyje (iki 12 asm.)

Šis variantas labai gerai tinka šeimos, dviejų, trijų šeimų poilsiui. Viena patalpa vienai šeimai. Namelyje ar kemperyje yra 2 (4) miegamosios vietos ir visos kitos būtinos priemonės gyvenimui ir poilsiui. Galima naudotis pavėsine, šašlykine, laužaviete.

Stovyklavimo (nakvynės) kaina: 15 Eur vienam asmeniui. Šašlykinė 5 Eur, iešmas 1 Eur. Malkos šašlykinei nemokamai. Laužavietė ir malkos nemokamai.


Baidarių nuoma, poilsiautojų ir baidarių transportavimas

Nuomojame visiškai naujas lenkų gamybos dvivietes „Finder“ tipo baidares. Tai lengvos (38 kg), patogios, stabilios, manevringos ir stiprios baidarės, pagamintos iš polietileno. Baidarėje galima įdėti papildomą sėdynę mažam vaikui (iki 10 m.), yra atramos kojoms, todėl patogu irkluoti. Nuomos komplektą sudaro baidarė, du irklai ir dvi(trys) gelbėjimosi liemenės. Galima išsinuomoti hermetišką, neperšlampantį 50 ltr. Maišą smulkiemms daiktams sudėti. Turistų išsinuomotas baidares (iki 5 vnt. vienu reisu) ir turistus (iki 9/10 asm.) nuvežame iš bazės (nakvynės vietos) iki upės (maršruto pradžios) ir parvežame atgal į bazę ar kitą pageidaujamą vietą.


Inventoriaus nuomos ir transportavimo kainos:


Inventorius Darbo dieną Savaitgaliais ir per šventes
1 d. > 1 d. Šeštadienis Sekmadienis
Dvivietė baidarė "Finder" 15 EUR 12 EUR 25 EUR 20 EUR
Šešt. - Sekm. 35 EUR
Atskira sėdynė vaikui (iki 10 m.) 3 EUR 3 EUR
Gelbėjimosi liemenė Nemokamai Nemokamai
Hermetiškas maišas 2 EUR 2 EUR
Dėklas telefonui (parduodamas) 5 EUR 5 EUR
Transportavimas Žiūrėti maršrutai Žiūrėti maršrutai

Pirties paslaugos

Nauja suomiška pirtelė (sauna). Pirties nuoma – 70 Eur.


Kubilo paslaugos

Kubilo talpa – 5/6 žmonės. Nuomos kaina – 70 Eur (2 val.).


Smulkus automobilio remontas (tik poilsiautojams)

Poilsiautojų buvimo Sodyboje metu galime atlikti Jūsų automobilio smulkų remontą už žymiai mažesnę kainą nei miesto autoservisuose. Visus reikalus sutvarkome mes, Jūs galėsite ramiai poilsiauti.


Nakvynės parūpinimas netoliese didesnėms žmonių grupėms

Nuomojantiems baidares mūsų sodyboje nemokamai galime parūpinti (surasti) nakvynę netoliese esančiose sodybose didesnėms žmonių grupėms, kurios netelpa mūsų sodyboje.


Turistinės išvykos į Anykščių krašto muziejus ir įžymias gamtos, istorines bei kultūrines vietas

Galime organizuoti turistines išvykas grupėms (iki 10 asmenų) mikroautobusu į Anykščių krašto muziejus ir įžymias gamtos, istorines bei kultūrines vietas. Tokioms grupėms suteikiame pavežėjimo paslaugą- nuvežame iki reikiamų objektų ir parvežame atgal į Sodybą. Turistiniai maršrutai, lankomi objektai parenkami pagal poilsiautojų pageidavimus. Rekomenduojame peržiūrėti: Lankytinos vietos

Pavežėjimo kaina – 1 Eur už km.

Atsiųskite mums žinutę